REZERVASYON

ÇOCUK KULUBÜ

Mutlu Çocuklar Huzurlu Aileler...

Çocuklara – maksimum eğlence, ebeveynlere – maksimum huzur!

Orange County Alanya’da her yaştan misafirimiz ayrıcalıklıdır.

mini club

Profesyonel ekibimiz tarafından tamamen yenilenen Mini Kulüp konseptimiz çocukların eğlenceli vakit geçirebilmeleri için hazırlandı.
Çocuklar için çeşitli oyunlar ve yarışmalar hazırlanır. Konsept grup oyunları, boyama etkinlikleri, çeşitli çocuk festivalleri, havuz oyunları, kostüm partileri, kendi elleriyle kurabiye ve pizza yapabilecekleri workshoplar ve daha niceleri…Orange County Alanya’da etkinlik dolu bir günün akşamı elbette boş geçemez. Miniklere özel diskomuzda çocuklar kendilerini müziğin ve dansın ritmine kaptırarak unutulmaz tatil anıları biriktirir.
 
Orange County Alanya otelimizde 10:00 - 18:00 saatleri arasında mini kulüp hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Mini kulüpte 4-12 yaş arası minik misafirlerimiz Türkçe, Almanca, Rusça ve İngilizce dillerinden her hangi birini bilmeleri halinde bu eğlencenin bir parçası olabilirler. (2 - 3 yaş arası çocuklar için ebeveynlerinden en az birinin bulunması gerekmektedir)
 
Mini kulüp etkinlikleri ve yerler sezondaki hava durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Çocuk Havuzu / Aqua Park ve Baby Beach

Çocuklar için özel tasarlanan havuzda, minikleri eğlenceli ve keyifli su aktiviteleri ile dolu rüya gibi bir gün bekliyor...

Mantar duş, korsan gemisi, su canavarları ve küçük kaydıraklar ile minikler suyun en eğlenceli hali ile tanışacak.
 
Sadece otelimize ait ve incecik kumlardan oluşan sahilimizde;
Çocuklara özel olarak ayrılan ve ‘’bebek plajı’’ adını verdiğimiz kısımda minikler Akdeniz’in keyfini güvenli bir şekilde doyasıya çıkarırlar!

© Orange County Hotels. All rights reserved.