REZERVASYON
20 NIS 2022
29 NIS 2022
2
REZERVASYON
Orange County Belek

Belekteki Eviniz…


Yemyeşil bahçesi ve denize sıfır konumu ile huzur ve eğlenceyi bir arada yaşayacağınız harika bir tatil. Orange County Belek; Türkiye'nin ünlü Belek sahilinde, tüm tatil ihtiyaçlarınızı düşünerek, size en yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

Plaj sadece otel konuklarının kullanımına özel, 100 m uzunluğunda, kum plaj.

DETAY

Gündüzleri zengin animasyon aktiviteleri ve çeşitli sportif faaliyetler ile yetişkinlerin sağlıklı ve eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanırken; Akşamları uluslararası ünlü animasyon ekibimiz tarafından hazırlanan görkemli şovlarla gün boyu eğlence deneyimini gerçek anlamda deneyimlemiş olacaksınız.

DETAY

Günün yorgunluğunu üzerinizden atmanız için Spa & Wellnes salonumuz Türk hamamı, sauna, fitness center, cilt bakımı ve çesitli masaj paketleri hizmetlerimize gün  boyunca ulaşabilmektesiniz.

DETAY

En değerlimiz çocukları da unutmadık, onlara özel hazırlanan etkinlikler ve şovlar ile Orange County Belek’te herkes unutulmaz bir tatil eğlencesi yaşayacak!

DETAY

Başarılı Bir Organizasyon için...

DETAY

BELEK´İ KEŞFEDİN

Belek özellikle doğal güzelliği ile sahip olduğu popülerliği sonuna kadar hak ederken çok sayıda tarihi değeri de barındırması sebebiyle nadide bir tatil destinasyonudur.

Devam
© Orange County Hotels. All rights reserved.